Znajdowanie i rezerwacja hoteli na całym świecie

01Planujesz zagraniczną podróż i szukasz odpowiedniego hotelu? Wolisz skorzystać z wynajętego samochodu niż podróżować pociągiem? Chcesz zanocować w nowo otwartym hotelu lub skorzystać z przystępniejszej ceny za nocleg? Firma HRS Ci to ułatwi. Mają za sobą 40-letnią praktykę w hotelarstwie.

W oparciu o bazę danych obejmującą ponad 300 000 hoteli wszystkich kategorii w ponad 190 krajach na świecie firma HRS oferuje ogromny wybór hoteli osobom podróżującym służbowo i prywatnie.

Wcześniej taniej! Rezerwuj z 30 dniowym wyprzedzeniem i zgarnij 30% rabatu. Hotele Accor na całym świecie.

Ułatwiają rezerwację hoteli i oferują do 30 % zniżki. Oferta dostosowana jest zawsze do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki preferencyjnym rabatom dla firm w ofercie Exclusive Price HRS zapewnia rabat do 30 %, co zapewnia konkurencyjne ceny w stosunku do ofert innych serwisów. Tylko w HRS możesz stworzyć stronę rezerwacji HRS dla pracowników Twojej firmy, po to, by mogli łatwiej dokonywać rezerwacji hoteli na całym świecie. Możesz w pełni kontrolować wydatki na podróże służbowe, wszystkie informacje dostępne są on-line, możesz również znacząco ograniczyć wydatki na spotkania biznesowe.

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW:
  • wygoda: rezerwacja tylko w 3 krokach – szybko, łatwo i bezpiecznie;
  • aktualizowane codziennie najlepsze ceny, atrakcyjne oferty last minute, specjalne oferty w przypadku wczesnych rezerwacji i długich pobytów;
  • Exclusive Price: minimum 10% upustu cenowego w stosunku do wszystkich innych internetowych serwisów rezerwacyjnych – w ofercie blisko 6500 hoteli w 118 krajach i 3000 lokalizacjach;
  • brak konieczności wpłacania zaliczki – klient płaci w hotelu;
  • możliwość nieodpłatnego dokonania zmian i anulowania rezerwacji w dniu przyjazdu do godziny 18:00;
  • możliwość rezerwacji 300.000 hoteli na całym świecie w 32 językach – od pensjonatów po duże sieci hotelowe;
  • co najmniej 50% taniej od najniższej dostępnej na rynku oferty!
  • pomoc w wyborze: ponad 3 miliony ocen hoteli z możliwością sortowania według grup docelowych;
  • kontrola jakości przeprowadzana w hotelach pod kątem kryteriów oceny serwisu HRS przez przeszkolonych pracowników firmy HRS z długoletnim doświadczeniem;
  • porównanie ofert hotelowych: możliwość wyświetlenia obok siebie wybranych hoteli wraz z najważniejszymi cechami w celu ułatwienia wyboru.

Sprawdź jakie korzyści płyną z rejestracji w serwisie hrs.com, korzystaj z darmowej rezerwacji hoteli, ciesz się komfortem podróży. Wszystkie zawiłości i formalności możesz wyjaśnić w rozmowie z ekspertem z branży hotelarskiej. Sprawdź ofertę, a nie zawiedziesz swoich oczekiwań.

Top Presell Pages

Darmowe pozycjonowanie stron

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *