Funkcjonalność w małych łazienkach

Funkcjonalność w małych łazienkach

Mieszkania na nowoczesnym rynku miejskich nieruchomości, zwłaszcza te w blokach czy mniejszych budynkach, przypominających kamienice nie rozpieszczają nas swoimi rozmiarami. Pokój dzienny coraz częściej połączony jest z kuchnią w aneksie, dodatkowo tworzone są niewielkie łazienki, które projektuje się tak, by zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni.

Trendy te są szczególnie zauważalne w kawalerkach, a nawet w mieszkaniach M2 i M3, w których granice wydzielające wielkość są coraz bardziej zacierane.

Niewielki metraż w łazience to dla wielu osób, zwłaszcza tych posiadających dzieci spore utrudnienie, ze względu na konieczność dzielenia go z innymi domownikami, którzy potrzebują w niej kawałka przestrzeni na swoje osobiste przedmioty. Jednak nawet małe pomieszczenia można dostosować i zaaranżować do naszych różnorodnych potrzeb. Zróżnicowanych pomysłów na wykorzystanie przestrzeni małej łazienki jest wiele, a jednym z istotnych jej elementem każdego z nich może być, np. bidetta.

Bidetta to bardzo sprytne rozwiązanie, które łączy w sobie komfort i funkcjonalność umywalki oraz bidetu. Bidetty mogą być połączone z umywalką oraz kompaktem WC, wszystko zależne jest bowiem od ich przeznaczenia i potrzeb samych domowników. Bidetta może być również osobnym elementem montowanym, np. na ścianie przy umywalce lub stanowić część baterii umywalkowej, którą można w razie potrzeby łatwo ściągać i posługiwać się nią jak elementem bidety dzięki połączeniu z wyciąganym i chowanym wężem i elastycznym przyłączom wodnym.

Baterie tego typu nie wymagają wiele miejsca, dlatego doskonale sprawdzają się w małych łazienkach, a ich zastosowanie znacznie przerasta ich nieduże gabaryty. Bidetta może być wykorzystywana nie tylko do higieny osobistej, ale i do codziennych czynności czynności domowych. Można nią umyć toaletę, napełnić wiadro lub miskę wodą czy wyczyścić trudno dostępne miejsca czy kuwetę od domowego pupila.

Dzięki bidettcie każda nawet najmniejsza łazienka może stać się znacznie bardziej funkcjonalna i dostosowywać się do różnorodnych potrzeb wszystkich domowników. Bidetta to zdecydowanie dobre rozwiązanie w każdej łazience, nie tylko tej o mniejszym metrażu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *