Pozycjonowanie


Top Presell Pages

Najskuteczniejszym i najlepszym sposobem na zwiększenie liczby internautów odwiedzających daną stronę internetową jest odpowiednie pozycjonowanie strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Im lepsze pozycjonowanie, tym wyższa pozycja w wyszukiwarce!

Osoby, które na co dzień zajmują się profesjonalnym pisaniem, tak zwanym copywritingiem, najczęściej zaczynają od pisania tekstów popularnie zwanych Presell Pages, czyli precli.

Cóż to takiego? To krótkie teksty, które wykorzystywane są do pozycjonowania stron internetowych. Nie muszą być one merytorycznie wartościowe, niemniej muszą spełniać podstawową przynajmniej zasadę – muszą być poprawne. Presell Pages, które są dobrze napisane, wyróżniają się zwłaszcza poprawną gramatyką, ortografią, interpunkcją. Widoczny jest w nich styl samego autora. Ten zaś jest ceniony – im bardziej niebanalny, tym lepszy, wartościowszy.

Presell Pages są współcześnie doceniane i coraz częściej osoby, które zajmują się profesjonalnym pozycjonowaniem stron, zauważają, że dobry precel ma swoją ceną. Lepiej zapłacić bowiem kilka złotych więcej, niż dostać teksty z mieszarki czy jeszcze gorzej – po prostu skopiowane. Również osoby, które takowe teksty piszą, często umieszczają informację o wykorzystywaniu mieszarek bądź ich zupełnym pomijaniu.

Pokaż komentarze (0)

Komentarze