Płytki łazienkowe – które wybrać?


interface1
Płytki łazienkowe – które wybrać?
Dodano przez interface1 · 2 767 odsłon

Wykańczanie łazienki to nie lada wyzwanie dla inwestorów. Wybór ekipy remontowo-budowlanej, a także odpowiednich płytek, armatury, wszystkich dodatków wcale nie jest takie proste, a problemem nie jest bark produktów na rynku, ale wręcz odwrotnie – ich ogromne zatrzęsienie. Udając się do salonu łazienek czy też popularnych marketów budowlanych, warto mieć już jakąś koncepcję wnętrza, a przynajmniej stylu, w jakich chcemy łazienkę urządzić. Oczywiście wybór powinien być przemyślany, bowiem remont łazienki robi się raz na kilkanaście lat, rzadko kto ma ochotę robić to częściej z powodu źle dobranych płytek.

Płytki powinny być więc na tyle uniwersalne, aby przetrwały aktualne mody, i prezentowały się elegancko przez kilka najbliższych lat. Jednym z przykładów mogą być tutaj płytki Fargesia marki Domino.

Kolekcja Fargesia Domino to płytki łazienkowe w nowoczesnym stylu i ciekawej kolorystyce łączącej grafit, czerwień i krem. Płytki charakteryzują się modnym motywem liści, dostępne są w standardowych wymiarach:

– płytka ścienna i dekor ścienny 250 x 360 mm,
– listwa ścienna 74 x 360 mm,
– profil 10 x 360 mm
– płytka podłogowa 333 x 333 mm

Płytki Fargesia Domino dostępne są w wersji na ścianę i podłogi, dzięki czemu można stworzyć w łazience spójną całość, bawiąc się dostępnymi kolorami. Jeśli ktoś lubi eleganckie łazienki o wyrazistych barwach, płytki Fargesia powinny spełnić jego oczekiwania.

Pokaż komentarze (0)

Komentarze

Powiązane artykuły

Budownictwo

Montaż klimatyzacji

Usługi w rodzaju: montaż klimatyzacji czy też sprzedaż klimatyzatorów to nader trafione propozycje. Dlaczego? Bo okazuje się, że coraz więcej osób jest zainteresowanych takimi...

Wysłany dnia przez factory12
Dom i ogród

Gazowy podgrzewacz wody – jaki wybrać?

Jeżeli posiadamy w domu instalację gazową, zapewne służy nam nie tylko po to by przygotować posiłki, ale także do ogrzania wody. Ściślej rzecz ujmując odpowiada za to gazowy...

Wysłany dnia przez radsok