Sprzęt turystyczny na każdy wypad

Sprzęt turystyczny na każdy wypad

Wybierasz się na camping z przyjaciółmi? A może wybrałeś bardziej ekstremalny sposób spędzenia czasu i wybierasz się na survivalowy wypad w góry? Niezależnie od rodzaju wycieczki przyda się odpowiedni sprzęt turystyczny. 

Kuchenki turystyczne

Każdy dobry sklep sportowy posiada kilka modeli kuchenek turystycznych od sprawdzonych i cenionych w branży producentów np. Survival Kettle. Kuchenka turystyczna to podstawa na długie wyprawy w dzicz, gdzie nie ma możliwości pójścia np. do sklepu czy restauracji. Ponadto, prócz kuchenek, znajdziecie tam także sztućce, paliwo turystyczne i wiele innych, przydatnych akcesoriów związanych z pożywieniem podczas wyprawy.

Śpiwory turystyczne

Spanie pod gołym niebem to podstawowa zaleta outdooru. Ziema może okazać się jednak chłodna, dlatego dobrze jest zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej w karimatyśpiwory turystyczne, które zapewnią ciepło, a tym samym umożliwią spokojne zasypianie pod gwiazdami.

Plecaki turystyczne i latarki czołowe

Podstawowy sprzęt turystyczny to plecak, gdzie można wpakować wszelkie niezbędne rzeczy. Ponadto dosyć ciekawym rozwiązaniem będzie latarka czołowa, która pozwoli oświetlać drogę bez konieczności trzymania jej w rękach.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.