Automatyzacja rozliczeń w Twoim biurze podróży

Turystyka to branża, w której trzeba się stale i dynamicznie rozwijać, bo inaczej przepadniemy. Jeśli otwieramy nowe biuro turystyczne lub chcemy rozwinąć naszą obecną działalność, musimy postawić na automatyzacje rozliczeń. O ile w okresach „martwych” damy sobie radę wykonywać wszystko ręcznie, to w przypadku okresów wakacji i ferii, nawał roboty będzie zmuszał nas do coraz dłuższego pozostawiania w pracy.

W Polsce mamy dużo różnego rodzaju firm oferujących systemy do automatyzacji księgowości, jednakże dopiero od niedawana zaledwie kilka producentów specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach, przeznaczonych specjalnie dla branży turystycznej. Firmy prześcigają się w swoich rozwiązaniach, jednakże mało która tak naprawdę daje nam coś naprawdę wartościowego i nowego, zazwyczaj oferują nam tylko nową szatę graficzna i minimalne usprawnienia. Więc na dobrą sprawę co byśmy nie wybrali to i tak dostajemy podobne rozwiązania.

Dobrze działający program dla biur podróży, musi „odwalać” za nas całą „brudną robotę”. Powinien też być całkowicie automatyczny, czyli po wdrożeniu ma żyć własnym życiem (w pozytywnym sensie oczywiście), powinien być czymś w rodzaju wiernego i oddanego, „nie wołającego o jedzenie” oddziału pracowników.

Przy wyborze systemu dla turystyki, warto zwrócić uwagę też na szereg pobocznych elementów typu: moduł raportowania, przejrzystość interfejsu, funkcjonalność, czy możliwość podłączenia urządzeń fiskalnych. Jak widać błahy problem może po wdrożeniu się w tematu urosnąć do całkiem sporych rozmiarów

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.