Malowanie twarzy na imprezach dla dzieci w Poznaniu

Malowanie twarzy

Często na imprezach dla dzieci widzi się stolik oblegany przez dzieci czekające w kolejce, aby pomalować sobie twarz i przeobrazić się w różnego rodzaju zwierzątka, lub postacie z bajek. Najczęściej maluje się całą twarz wykorzystując naturalne oczy, nos i usta dziecka do stworzenia twarzy jakiegoś zwierzątka. Malowanie twarzy Poznań to usługa jaką można znaleźć w np. wyszukiwarce google jeśli interesuje nas zamówienie takiej akurat atrakcji w jakieś z poznańskich firm.

Do malowania twarzy używane są często profesjonalne farbki firmy Snazarro. Farbki te posiadają potrzebne atesty, są antyalergiczne, nietoksyczne i łatwo zmywalne, gdyż są wyprodukowane na bazie wody. Do produkcji tych farbek używane są składniki zgodne z rygorystycznymi przepisami UE i FDA (USA), które dotyczą zabawek i kosmetyków. Animatorzy firm, które oferują taką usługę muszą posiadać duże doświadczenie w malowaniu twarzy, aby malunki na twarzach dzieci były ładne.

malowanie twarzy na imprezy dla dzieci poznań

Oprócz malowania twarzy warto zamówić także skręcanie balonów, która jest bardzo lubianą atrakcją za którą dzieci wręcz szaleją. Nie wszystkie firmy jednak postępują bardzo uczciwie, gdyż balonowe figurki przedstawione na ich stronach czy blogach nie koniecznie są ich wykonania, lecz są zapożyczone z Internetu. Jeśli potrafią takie figury zrobić to ok, lecz jeśli nie potrafią to jedynie wprowadzają w błąd potencjalnego klienta, a tak się nie robi, bo to nie etycznie.

Jeśli firma faktycznie i rzeczywiście prowadzi udane imprezy dla dzieci można się o tym także łatwo przekonać oglądając firmy, lub zdjęcia z przeprowadzonych do tej pory imprez tej firmy. Filmy takiej firmy powinno być można obejrzeć na youtube. Oferowane dziś usługi w malowaniu twarzy jak i skręcaniu balonów są oczywiście na różnym poziomie. Są osoby, które potrafią pięknie malować, lub dopiero się uczą. Tak i skręcać podstawowe zwierzątka z jednego balona i osoby, lub wyczarować z balonów praktycznie wszystko i robią już prawdziwie mistrzowskie figury z wielu balonów. To jakie zamówimy usługi i w jakiej firmie zależy od charakteru imprezy i od tego co chcemy osiągnąć na imprezie. Jeśli jest to zwykła impreza z dużą ilością dzieci to można zamówić animatora i skręcanie balonowych figurek w tej prostszej wersji. Jeśli natomiast zależy nam na przeprowadzeniu jakieś akcji promocyjnej i chcemy przyciągnąć uwagę większej ilości ludzi warto wtedy zamówić osoby, które potrafią z balonów wyczarować piękne figury.

Obecnie zamawiane są często różnego rodzaju atrakcje na urodziny które niezmiernie cieszą dzieci, bo przecież po zjedzonym torcie dzieci mają ochotę na dobrą zabawę. Zamawiany jest więc często klaun lub animator na urodziny a w Poznaniu takich nie brakuje.

malowanie_twarzy_dzieciom_poznan

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.