Profesjonalny hosting w nazwa.pl

Potrzebujesz profesjonalny hosting? Chcesz zbudować własną witrynę internetową dla potrzeb własnej firmy? Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci na pełniejszy, szybszy rozwój i zapewni optymalne warunki do komunikacji w sieci? A może marzysz o prywatnej stronie? Wszystko, czego pragniesz znajdziesz w serwisie nazwa.pl. Każdy użytkownik może dostosować zasobność serwera do własnych potrzeb. Serwer Actiwe to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. 50 GB powierzchni dyskowej umożliwia utrzymanie kilku serwerów WWW, bloga, systemu CRM albo forum internetowego.

Prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę i potrzebujesz stabilnego hostingu, który nie zawiesi Ci całego systemu w czasie wzmożonego ruchu na stronie? Serwer Aktive Pro oferowany przez serwis nazwa.pl, to 100 GB powierzchni dysku, dowolnie przedzielanej między bazy danych, przestrzeń WWW i skrzynki pocztowe dla każdego pracownika firmy jest alternatywą, której trudno się oprzeć. Serwer WWW w serwisie nazwa.pl dostępny jest w trzech wariantach: Active, ActivePro oraz ActiveMax. Swobodna dyspozycja zasobami serwera serii Active i dowolność podziały ich na konkretne usługi to świetne rozwiązanie dla firm nastawionych na szybki rozwój i ceniących stabilność połączeń.

Dla tych, którzy lubią mieć wszystko na najwyższym poziomie, bez ograniczeń, limitów i utrudnień, serwis nazwa.pl przygotował specjalny wariant serwera ActiuveMax. Jego zaletami są: nielimitowana powierzchnia dyskowa, transfer, ilość baz danych i kont e-mail oraz FTP, profesjonalna baza danych MySQL bez limitu jednoczesnych połączeń i nie tylko. Bezpieczeństwo wyśrubowano do maksimum, a wszystkie parametry dopasowano do skali działań prowadzonych na serwerze i nieograniczonych możliwości serwera.

Chcesz sprawdzić jak to działa? Wystarczy wejść na nazwa.pl, zapoznać się ze szczegółami, wypełnić formularze rejestracyjne, by po ich zatwierdzeniu uzyskać 14-dniowy bezpłatny okres testowy serwera.

Top Presell Pages

Moderowany serwis z artykułami Presell Pages powstał z myślą o Tobie, aby pomóc wypromować stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.