Profesjonalny hosting w nazwa.pl

Potrzebujesz profesjonalny hosting? Chcesz zbudować własną witrynę internetową dla potrzeb własnej firmy? Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci na pełniejszy, szybszy rozwój i zapewni optymalne warunki do komunikacji w sieci? A może marzysz o prywatnej stronie? Wszystko, czego pragniesz znajdziesz w serwisie nazwa.pl. Każdy użytkownik może dostosować zasobność serwera do własnych potrzeb. Serwer Actiwe to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. 50 GB powierzchni dyskowej umożliwia utrzymanie kilku serwerów WWW, bloga, systemu CRM albo forum internetowego.

Prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę i potrzebujesz stabilnego hostingu, który nie zawiesi Ci całego systemu w czasie wzmożonego ruchu na stronie? Serwer Aktive Pro oferowany przez serwis nazwa.pl, to 100 GB powierzchni dysku, dowolnie przedzielanej między bazy danych, przestrzeń WWW i skrzynki pocztowe dla każdego pracownika firmy jest alternatywą, której trudno się oprzeć. Serwer WWW w serwisie nazwa.pl dostępny jest w trzech wariantach: Active, ActivePro oraz ActiveMax. Swobodna dyspozycja zasobami serwera serii Active i dowolność podziały ich na konkretne usługi to świetne rozwiązanie dla firm nastawionych na szybki rozwój i ceniących stabilność połączeń.

Dla tych, którzy lubią mieć wszystko na najwyższym poziomie, bez ograniczeń, limitów i utrudnień, serwis nazwa.pl przygotował specjalny wariant serwera ActiuveMax. Jego zaletami są: nielimitowana powierzchnia dyskowa, transfer, ilość baz danych i kont e-mail oraz FTP, profesjonalna baza danych MySQL bez limitu jednoczesnych połączeń i nie tylko. Bezpieczeństwo wyśrubowano do maksimum, a wszystkie parametry dopasowano do skali działań prowadzonych na serwerze i nieograniczonych możliwości serwera.

Chcesz sprawdzić jak to działa? Wystarczy wejść na nazwa.pl, zapoznać się ze szczegółami, wypełnić formularze rejestracyjne, by po ich zatwierdzeniu uzyskać 14-dniowy bezpłatny okres testowy serwera.

Top Presell Pages

Darmowe pozycjonowanie stron

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *