Propozycja na Sylwestra – domki w górach

Kominek

Początek jesieni to nie tylko czas zachwytu urokami babiego lata i rozkoszowania się smakiem dyni, śliwek i jabłek. To także idealna pora na to, by pomyśleć o rezerwacji na Sylwestra. Jeśli będzie się zwlekać z planowaniem spędzania przełomu starego i nowego roku, może się okazać, że wymarzone miejsce jest już zarezerwowane, a dostępne oferty pozostawiają wiele do życzenia. W toku planowania warto rozważyć bardzo ciekawą opcję, jaką stanowią domki w górach z kominkiem.

Sylwester w górach

Wyjazdy sylwestrowe w polskie góry co roku cieszą się dużym powodzeniem, więc nie ma powodu przypuszczać, że w tym roku będzie inaczej. Oczywiście najpopularniejsze są Tatry, rzecz jasna z dużym naciskiem na Zakopane i jego najbliższe okolice. Niemniej jednak na miejsce ferii świąteczno-noworocznych wiele osób wybiera Beskidy, Sudety czy też Bieszczady. W każdym z tych miejsc propozycji nie brakuje.

Nowy Rok w domku

W ostatnich latach bardzo popularną formą spędzania Sylwestra jest wynajem drewnianego domku w stylu góralskim. Rozwiązanie ma to mnóstwo plusów. W takim domku można cieszyć się ciszą i komfortem wypoczynku, a także swobodnym planowaniem czasu. Dzięki luksusowemu wyposażeniu pobyt w zasadzie nie odbiega standardem od własnego domku. Na sylwestrową imprezę można się wybrać do klubu czy hotelu, w zależności od preferencji, a potem wrócić do przytulnego domku. To świetna propozycja dla kilkuosobowych grup (np. przyjaciół, studentów), rodzin, ale także zakochanych.

Domki w górach z kominkiem

W tym ostatnim przypadku szczególnie polecane są domki w górach z kominkiem. Polana płonące na palenisku na pewno wytworzą intymną i ciepłą atmosferę, która zimowym wieczorom nada wyjątkowego charakteru. A w sylwestrową noc można witać Nowy Rok tylko we dwoje.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.