Testy żywności, opisy, zdjęcia.

W dzisiejszych czasach konsument na zakupach staje przed masą ciężkich wyborów. Z każdej strony jest atakowany kolorowymi banerami i reklamami zachęcającymi do kupna danego towaru. Niestety nie zawsze producent jest do końca uczciwy względem nas i często po zakupie okazuję się, że zawartość opakowania znacznie różni się od obrazka na nim. Myślę, że każdy z nas doświadczył tego nie raz i nie dwa. Tutaj wychodzę naprzeciw potrzebom konsumentów. Zajmuję się testowaniem różnych produktów spożywczych – mrożonek, produktów gotowych do spożycia, napojów czy nawet lokalnych pizzerii. Wyniki tych testów możecie śledzić na :

JEMY-TESTUJEMY.BLOGSPOT.COM

Niestety znaczna część tego co kupujemy w sklepach naszpikowana jest znaczną ilością chemii (konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu). Te substancje w perspektywie dłuższego czasu są szkodliwe dla naszego organizmu, dlatego staram się szczególnie zwracać uwagę na takie dodatki do testowanych przeze mnie produktów. Nasze zdrowie jest najcenniejsze i dlatego ochoczo promuję producentów, którzy w swoich wyrobach stawiają na naturalne składniki i brak konserwantów (nawet kosztem zmniejszenia czasu przydatności do spożycia).

Testuję żywność dostępną w polskich sklepach i supermarketach. Zaczęło się niepozornie, bo od zakupu mrożonej pizzy, która nie przypominała nawet w 1% tego co przedstawiało pudełko. Pomyślałem sobie wtedy ile jeszcze ludzi musi się irytować przez coś takiego każdego dnia. Zaglądając do mnie można już uniknąć takich wpadek i robić zakupy z głową, posiadając wiedzę o danym produkcie. Strona jest dostępna również w wersji na urządzenia mobilne, więc stojąc przed sklepową półką możecie bez problemu sięgnąć po smartfona i sprawdzić czy dany produkt u mnie nie zagościł. Nie ukrywam, że testy żywności sprawiają mi dużą przyjemność. Głównie dzięki temu, że poprawiam świadomość na temat tego co spożywamy, wśród moich czytelników. Pamiętajcie, że czasem warto dołożyć złotówkę czy dwie i wybrać lepszy produkt, który nie posiada zbędnej chemii i dodatków. No i tutaj bardzo ważna sprawa: CZYTAJCIE SKŁADY I KUPUJCIE Z GŁOWĄ!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.