Nowoczesne rozwiązania czyli co posiadają zegarki doxa

zegarki doxa

Zegarki Doxa były jedne z pierwszymi na rynku, które omijały kanały sprzedaży detalicznej. Jeśli ktoś będzie zainteresowany takim zegarkiem będzie musiał odnaleźć je na stronie internetowej, na które będzie możliwość zamówienia.

Zazwyczaj zegarki Doxa wykonywane są ze stali nierdzewnej oraz posiadają smukłą, bardzo funkcjonalną budowę. Zegarki te co ciekawe bardzo często wykorzystywane są przez nurków, którzy bardzo chwalą sobie niezwykle czytelny chronometr na tarczy. Przez lata wiele osób zainteresowanych konstrukcją owych zegarków dociekają szczegółów na temat obrotowego pierścienia. W przeciwieństwie do większości zegarków, mają dwie skale, a tym samym dwa rzędy liczb. Te poruszają się w tym samym czasie i są stosowane jako standardowe 60 minut zegara, a druga jest w stopach tabeli dekompresji, aby wiedzieć, co jest w głębi.

Ta oryginalna stylowa ramka jest ze stali, podczas gdy podstawowe wersje mają możliwość stalowej ramki oraz nowoczesnym szafirowym kryształem. Dzięki zastosowaniu takiego szafiru, zegarki Doxa stają się jeszcze bardziej użyteczne na zarysowania. Tak naprawdę to którą wersję zaawansowania się wybierze jest kwestią osobistą. Można zamówić zegarek z wspomnianym kryształem lub też. Z naszego punktu widzenia szafir jest korzyścią, dodając trwałość zegarkowi.

Zegarki Doxa w wersji Premium mogą posiadać także automatyczny chronograf, który zawiera także datę. Nic bardzo fantazyjnego, jednak wcale nie takie tanie. Od razu zaznaczam, że jest to dodatek z wyższej półki. Firma Doxa jest polecana przez wielu zegarmistrzów, ponieważ posiada nieszablonowane rozwiązania tworząc jednocześnie ciekawy produkt, jak również model biznesowy. Mam nadzieje, że wkrótce zaprezentujemy kolejne znane marki zegarków.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.