Jak wygląda makijaż ślubny oraz próbny

large

Jeżeli wybrałyście już makijażystkę ślubną, nie zwlekajcie z umówieniem się na konkretny termin. Zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę, że sezon ślubny bywa mocno napięty. Dlatego lepiej wszystko ustalić z wyprzedzeniem.

 

 

 

 

 

 

Kiedy umówić się na próbny makijaż

Wiele kobiet zastanawia się kiedy umówić się z wizażystką na próbny make-up. Termin nie ma dużego znaczenia. Może to być miesiąc przed uroczystością, a równie dobrze parę dni przed. Wszystko zależy od tego czy stylizacja ślubna została już wybrana. Wizażystka musi dopasować makijaż do kolorystyki ubioru, dodatków, fryzury oraz Waszego odcieniu skóry. Jeżeli wszystko to jest już ustalone, śmiało możecie umawiać się na próbny makijaż!

Przebieg próbnego makijażu

Ile trwa próbny makijaż? Zazwyczaj od 40 minut do 1,5 godziny. Oczywiście jest to kwestia indywidualna. Takie spotkanie to nie tylko samo malowanie. Wizażystka musi dowiedzieć się jaki makijaż stosujecie na co dzień, oraz czego oczekujecie od ślubnego makijażu. Próbny make-up to taka „burza mózgów”. Makijażystka będzie starała się dopasować swoją wizję makijażu do Waszych oczekiwań.  To jest czas dla Was, zatem jeśli coś się Wam nie spodoba, zawsze wizażystka może zaproponować coś innego. Przetestujecie też kosmetyki i upewnicie się czy przypadkiem Was nie uczulają. Więcej na ten temat przeczytacie klikając tutaj.

Makijaż codzienny a ślubny

Oczywistym faktem jest, że ślubny makijaż jest całkiem inny niż ten wykonywany na co dzień. Przede wszystkim jest intensywniejszy. W końcu musi być widoczny na zdjęciach. Ślubny makijaż ma dużo cech wspólnych z fotograficznym. Bez obaw! Doświadczona wizażystka bez problemu poradzi sobie z Waszym ślubnym makijażem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.