Sukienki wizytowe w stylu „Seksu w wielkim miescie”

Kultowy serial „Seks w wielkim mieście”, którego głównymi bohaterkami są Carrie Bradshaw  i jej przyjaciółki. Są to młode, pełne energii kobiety, zafascynowane modą i światowym życiem. Uwielbiają sukienki wizytowe tak jak spotkania w gronie przyjaciół. Po pierwszej premierze kinowej światem ogarnął szal modowy. Każda kobieta chciała ubierać się i wyglądać tak jak one. Ponieważ Każda z nas kocha tak samo zakupy jak Carrie Bradshaw. Stala się ona dla nas symbolem zawsze dobrze ubranej kobiety. Ubranej w zawsze w eleganckie, wizytowe sukienki.

Sukienki w stylu Carrie Bradshaw:

Uwielbia wszystko co eleganckie i oryginalne. Pamiętamy kultowa scenę gdzie Carrie biegnie w deszczu w zwiewnej rozkloszowanej eleganckiej sukience. Wygląda jak zagubiony kopciuszek. Wszystkie słodkie sukienki w stylu księżniczki są na pierwszym miejscu w jej garderobie. Musimy zauważyć, że każdy jej strój odzwierciedla nastrój danego dnia, a zakupy są idealne na poprawienie nawet najgorszego humoru – lekarstwo na wszystkie smutki. Jak to Carrie powiedziała: ” Miłość to jedyna marka, która nigdy nie wychodzi z mody”. Pamiętajmy aby zaopatrzyć swoja garderobę w sukienki wizytowe idealne na każdą okazje.

Buty w stylu Carrie Bradshaw:

Tak samo jak sukienki Carrie kocha buty. Pantofelki na wysokim obcasie w połączeniu z pięknymi sukienkami wizytowymi. Oczywiście tak ja każda modna kobieta ma ich mnóstwo ukrytych w pudelkach na szafie i nigdy się nie przyzna ze ma ich za dużo. A kiedy zobaczy piękną nową parę przechodząc obok witryny sklepowej musi je mieć! Carrie posiada ogromna ilość butów na obcasie z odkrytym palcem we wszystkich pastelowych kolorach. Pamiętajmy także o szpileczkach z dżetami.

Inspirując się modą w stylu „Seksu w wielkim mieście” pamiętajmy o modzie i wygodzie, aby nasze stroje pasowały do naszej kobiecej duszy, a elegancka kobieta w eleganckiej sukience to modna kobieta.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *