Wirtualne biuro pomaga oszczędzić Twój czas i pieniądzę

Każdy kto prowadził własną firmę wie jak ważną, wręcz kluczowa kwestią dla potencjalnych partnerów biznesowych jest wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Posiadanie prestiżowego adresu z rozpoznawalnej dzielnicy miasta jest najlepszą wizytówka przedsiębiorstwa i jej szansą na znalezienie nowych klientów.

Właśnie dla wszystkich tych, którzy mają potrzebę korzystania ze wszystkich udogodnień stałego biura nie posiadających biura, firma REGUS przygotowała propozycję wirtualne biura Warszawa z Regus.pl. Pozwoli to uzyskać Twojej firmie prestiżowy adres, który będzie procentował w kontaktach z Twoimi klientami. Dodatkowo otrzymasz lokalny numer telefonu, a także wykwalifikowanego recepcjonistę, posługującego się wieloma językami, który będzie odbierał z niego połączenia i odpowiadał na wszystkie zalegle listy i emaile. Już nie zdarzy się, że przez masę spraw do załatwienia nie będziesz w stanie odebrać telefonu i stracisz potencjalną biznesową szansę lub w weekend w czasie wolnym od pracy będziesz odpowiadał na zaległą, nawarstwiającą się korespondencje.

Pozwoli to na zwiększenie Twojej efektywności pracy, podniesie poziom docieralności do nowych klientów, a Tobie samemu da większy spokój i więcej czasu dla siebie.Wszystko to za relatywnie niską cenę, kilka razy mniejszą niż koszty utrzymania pracownika, który będzie zajmował się Twoimi sprawami.

W dodatku otrzymasz adres w prestiżowej lokalizacji i wzrośnie poziom zaufania partnerów biznesowych do Twojej firmy. Decydując się na wirtualne biuro nie musisz się już więcej martwić jak funkcjonuje Twoja firma, gdy jesteś na urlopie lub podczas weekendu. Będziesz tylko „trzymał rękę na pulsie” i kontaktował się z profesjonalnymi pracownikami firmy REGUS. Możesz mieć pewność, że są to fachowcy, skoro zaufały im tysiące klientów na całym świecie. Jeśli wydaje Ci się, że wirtualne biuro jest właśnie tym, czego od tak dawna szukałeś zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej http://www.regus.pl/products/virtual-offices/index.aspx oraz pod numerem telefonu 00 48 22 657 0345.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.