Balice z dogodnymi, całodobowymi parkingami

parking całodobowy balice

Parking całodobowy Balice oddalony od lotniska o ok. 2 km to dobra alternatywa dla dużo droższego parkingu na lotnisku w Balicach.

Dojazd na lotnisko

Dojazd na parking lotnisko Balice nie jest skomplikowany – każdy parking całodobowy posiada widoczne już z daleka reklamy, które zachęcają do skorzystania z ich usług. A jest o kogo walczyć. Chętnych do skorzystania z parkingów nie brakuje. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy muszą dojechać z daleka, aby z lotniska wylecieć w swoją wymarzoną podróż. Konkurencja jest duża, ale ceny wyrównane. Za około tydzień zapłacimy ok. 50 zł. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że samochód jest bezpieczny, a po powrocie mamy ten komfort, że wsiadamy do auta i ruszamy w dalszą drogę powrotną, bez szukania transportu, a co ważne – nie istotnie o jakiej porze wylądujemy, auto będzie dla nas dostępne.

 

parking całodobowy balice

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko w Balicach jest największym lotniskiem małopolski. W wakacje, kiedy ruch jest wzmożony, trzeba pamiętać, że trudniej będzie znaleźć dogodne miejsce do zaparkowania, bo im więcej aut tym dalej od lotniska musimy zaparkować nasze auto. Parkingi są bardzo dobrze przygotowane pod względem bezpieczeństwa. Posiadają ogrodzenia, całodobowy nadzór oraz jakże przydatny monitoring wizyjny.

Bezpieczne auto na parkingu

Oczywiście zostawiając auto liczymy na to, że nic się z nim nie stanie, nikt się do niego nie włamie, ale nie dodatkowe zabezpieczenie jest jak najbardziej mile widziane. Jeśli chodzi o płatność, to jest możliwa i gotówką i kartą – zależnie od preferencji klienta. Bardzo często na parkingach znajdują się hostele, które oferują nocleg w razie potrzeby, np. w przypadku chęci na odpoczynek przed dalszą podróżą. Poza tym oczywiście transport na terminal i z powrotem – bardzo często bezpłatny. Co więcej parkingi są przyjazne osobom starszym i podróżującym z dziećmi, dzięki swojej lokalizacji blisko lotniska, a także dostosowane są dla osób niepełnosprawnych. Posiadają też toalety. Możemy wypożyczyć również kable rozruchowe, kiedy np. auto nie będzie chciało zapalić w zimie, po długim postoju.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.