DomWaluty.pl – wymiana walut online

Dzięki internetowemu kantorowi, masz możliwość szybkiej, taniej i bezpiecznej wymiany waluty nie wychodząc z domu.

Internetowy kantor umożliwia ci zaoszczędzenie czasu. To pierwszy w Polsce kantor, który oferuje wymianę waluty przez Internet. DomWaluty.pl swoją działalność rozpoczął w 2011 roku, z inicjatywy Domu Maklerskiego AFS SA, w odpowiedzi na rynkową niszę, w zakresie alternatywnych możliwości wymiany walut. Nasz serwis stanowi opozycję wobec banków oraz tradycyjnych kantorów, oferujących kursy znacznie przewyższające te, oferowane na międzybankowym rynku walutowym.

DomWaluty.pl – Kantor Internetowy wymiany walut

Kantor Internetowy nieustannie cieszy się dobrą opinią na rynku. Aż 99% klientów poleca go znajomym, dzięki temu jego popularność wciąż wzrasta. Usługi, jakie oferuję są w pełni bezpieczne, z kolei zasady korzystania są przejrzyste.

DomWaluty.pl oferuje:
  • Zakup dostępnych walut w czasie rzeczywistym, po kursie zbliżonym do kursu międzybankowego
  • Szereg narzędzi umożliwiających spłatę kredytu, a także jednorazowe transakcje
  • Bieżącą oraz historyczną kontrolę transakcji
  • Pełną transparentność oraz bezpieczeństwo danych osobowych oraz dokonywanych transakcji

Oferta internetowego kantoru wciąż jest rozszerzana. Klientom przede wszystkim zależy na czasie, dlatego internetowy kantor w bardzo szybkim czasie realizuję wymianę walut, ich rekordowy czas wynosi zaledwie 3 minuty. To rozwiązanie biznesowo-informatyczne, jakie oferuje swoim klientom internetowy kantor, pozwoli zaoszczędzić klientom aż 101 mln złotych.

Idea działania jest bardzo prosta, należy wybrać idealny moment najkorzystniejszego dla siebie kursu. Kolejnie zarejestrować się na stronie online i wysłać przelew, który jest bieżąco księgowany w dni robocze, następnie akceptujemy transakcję i otrzymujemy przelew zwrotny, który odsyłany jest do klienta w trybie ekspresowym lub zwykłym. To tylko trzy proste kroki, które pozwolą Ci zaoszczędzić niezbędny czas.

Top Presell Pages

Moderowany serwis z artykułami Presell Pages powstał z myślą o Tobie, aby pomóc wypromować stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Mikar napisał(a):

    Jeżeli chodzi o kantory internetowe to jestem ich wielką zwolenniczką to bardzo praktyczne rozwiązanie i nie trzeba wychodzić z domu. Wiele osób ma wątpliwości co do wymiany waluty online jednak jest to bezpieczna opcja. Jeśli chodzi o kantory online nie znam ich za wiele bo sporo ich powstało jednak sporo słyszałam o Ergokantor i widziałam w sieci, że mają sporo pozytywnych opinii :) Myślę, że w naajbliższym czasie go sobie sprawdzę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.