Czy tania wróżka to kiepska wróżka?

Tania wróżka online

Wizyta u wróżki – to coś budzącego często skrajne emocje. Jedni uważają to za bzdury, inni są całkowicie obojętni, a jeszcze inni widzą w tymczasem jedyne wyjście na wybrnięcie z ciężkiej sytuacji życiowej. A taką mogą być na przykład poważne kłopoty finansowe, które zmuszają do szukania możliwości na każdym możliwym polu. Także tym ezoterycznym.

Rodzaje wróżb

Znalezienie kogoś trudniącego się ezoteryką nie jest trudne. Wbrew pozorom osób takich nie brakuje. Wystarczy przejrzeć jedno z kolorowych pism albo poszukać w internecie – tam funkcjonują nawet portale ezoteryczne. Warto na początek zastanowić się, z jakiego rodzaju wróżb chcemy skorzystać – czy ma być to numerologia, astrologia, runy, karty itd.

Wróżka wróżce nierówna

Trzeba zaznaczyć, że wróżki decydują się na to zajęcie z różnych powodów. Niektóre widzą w tym swoje życiowe powołanie i misję, której poświęcają się bez reszty. Chociaż ich nadrzędnym celem jest pomaganie ludziom, muszą się z czegoś utrzymywać, więc ich usługi są dosyć drogie. Są też wróżki traktujące ezoterykę raczej jako hobby, więc ich stawki mogą być niższe.

Czy zaufać taniej wróżce?

Koszt porady ezoterycznej nie powinien być głównym czynnikiem decydującym o wyborze. Najważniejsze jest zaufanie między osobą szukającą porady i tej, która tej porady udziela. Tania wróżka nie musi być niekompetentna – niskie ceny jej usług mogą wynikać z tego, że ezoteryka jest jej zajęciem dodatkowym.

Gdzie znaleźć tanią wróżkę?

Dobrym miejscem są wspomniane portale ezoteryczne – w gazetach istnieje zazwyczaj opcja tylko rozmowy telefonicznej, zwykle dość kosztownej. Natomiast na portalu często dostępne są tańsze opcje, jak sms, czat albo email. Tania wróżka często może obniżyć koszty porady właśnie dzięki wielu kanałom kontaktu z klientami

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *