Jaki wybrać darmowy hosting?

Z całą pewnością wielu z użytkowników internetu chciałby mieć własną galerię zdjęć, bloga, czy też prywatną stronę internetową. Jaki jednak wybrać darmowy hosting, aby nie płacić już na początku swojej działalności?

Wybór darmowego hostingu nie jest rzeczą łatwą. Należy zwrócić uwagę na wymagania jakie stawiamy sobie od przyszłego operatora. Wiele zależy również od tego na jakim silniku chcemy oprzeć nasz blog, czy też stronę internetową. Obecnie wybór w pełni darmowych hostingów jest ogromny. Na jaki jednak się zdecydować? Z całą pewnością najlepiej na taki, gdzie nie ma wielu nachalnych reklam.

Taki darmowy hosting bez reklam wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Do tego jeżeli oferuje on powyżej 10 GB powierzchni, dostęp do baz danych, czy też nielimitowaną liczbę kont FTP to możemy mówić, iż trafiliśmy pod dobry adres. Dobrze by było, jakby miał on również dyski SSD, które umożliwiają szybki dostęp do danych, a także znakomity support w razie problemów.

Jeżeli jednak mamy już stronę z jakimś dłuuugim adresem to może dobrym rozwiązaniem byłoby założenie do niego krótkiego, łatwego do zapamiętania aliasu? Darmowe aliasy są coraz bardziej popularne. Coraz więcej serwisów je oferuje, a z całą pewnością wielu użytkowników internetu szybciej zapamięta takowy i powróci na naszą stronę lub bloga.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.