Jakie płytki do basenu?

O bezpieczeństwie działalności w obiektach produkcyjnych decydują nie tylko urządzenia ale także wyposażenie miejsca w odpowiednie podłogi.

W dziedzinie budownictwa odkryciem jest włoski materiał granitogres. Kumuluje on atuty gresu technicznego oraz klinkieru. Wyjątkowo trwały, stwarza również dzięki bogatej ofercie wzorów szereg kompozycji.

Dzięki unikalnym cechom granitogresu nie trudno było przewidzieć, że okaże się powszechnie stosowany w produkcji przemysłowej. Jako materiał na płytki przemysłowe odpowiada za ich odporność na tarcie oraz na czynniki temperaturowe. Takie kafelki są mrozoodporne, przydają się więc do zastosowania na zewnątrz.

Innowacyjnej kompozycji płytki przemysłowe to optymalny wybór wszędzie tam gdzie generowane są znaczne obciążenia. Dzięki optymalnej grubości oraz cechom tworzywa zdają egzamin też w obiektach komercyjnych jak supermarkety czy lotniska.

Nie ulega wątpliwości że, w pomieszczeniach wystawionych na kontakt z wilgocią, fundamentalną kwestią jest antypoślizgowość okładziny. Bezpieczeństwo pracy gwarantują płytki przemysłowe niepolerowane, szczególnie wykonane ceramiki.

W obiektach tego typu jak akweny basenowe czy kąpieliska świetnie sprawdza się granitogres. Wytwarzane z niego płytki basenowe to system który zapewnia bezpieczeństwo działań. Dzięki temu, że granitogres jest plastyczny w obróbce, zrobione z niego półfabrykaty wykorzystuje się do schodów.

Tani koszt kafelków z granitogresu powoduje, że sny o domowym basenie mogą być jak najbardziej wykonalne. Płytki basenowe są wyrabiane w wielu oryginalnych fakturach, posiadają eleganckie kolory. Docelowo możemy zbudować pływalnię o niepowtarzalnym charakterze.

Włoski patent granitogres to surowiec wyjątkowo przyjazny w przestrzeni mieszkalnej. Powierzchnią wyglądający jak deskę lub skałę dobrze wygląda w prysznicach lub jadalniach. Dzięki zerowej nasiąkliwości oraz znacznej wytrzymałości na oddziaływanie czynników organicznych jest to najlepszy w swoim typie produkt w dziedzinie budownictwa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *